Виробник натуральних продуктів харчування в Україні з 2010 року

 

(096) 837 1000
(050) 130 6525

 

Борошно жорнове, Закваска, Висівки

Товари від 1 до 24 з 38

товарів на стор.

Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Товари від 1 до 24 з 38

товарів на стор.

Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Цільнозернове борошно - ідеальне поєднання якості і користі

Що може бути смачніше свіжого хлібця, такого незамінного на кожному столі? Правильно - домашній, запашний хлібобулочний шедевр, зроблений власними руками з жорновой муки, насиченою всілякими поживними речовинами і зберегла цілісність харчових волокон.

Цільнозернове  борошно отримують способом дбайливого і повільного перетирання зерен на спеціально для цього призначених кам'яних жорнах, так як для отримання такого борошна використання агресивного і жорсткого кулачково-ударного методу категорично заборонено, тому що він руйнує клітковину і цінні речовини, характерні цьому сорту борошна.

Використання цельнозернового  борошна дає можливість не тільки насолоджуватися максимально натуральним первозданним і ніжним зерновим смаком, але і збагачувати організм макро- і мікроелементами зерна, цінними волокнами, концентрованими жирними кислотами, амінокислотами, антиоксидантами і спектром вітамінів. Насичений і збагачений енергетичною і поживною цінністю продукт запросто вгамує голод і наситить організм, продовживши Вашу активність на більш тривалий час.