Виробник натуральних продуктів харчування в Україні з 2010 року

 

(096) 837 1000
(050) 130 6525

 

Олія сиродавлена

23 шт.

товарів на стор.

23 шт.

товарів на стор.

Сиродавлена олія - сила природи в чистому вигляді

Науковий прогрес приніс, як відомо, багато користі, але ось що стосується харчової промисловості - це вже зовсім інше питання. Сучасне життя не дозволяє нам цілком і повністю виключити з практично щоденного застосування такий продукт, як рослинна олія. Довгий період зберігання, збережений товарний вигляд, невибагливість умов заощадження, хімічний та фізичний методи виробництва - ось все ті якості, якими володіє рафінований продукт, який ми повсякденно зустрічаємо.

Для людей, що піклуються про стан свого організму і поліпшення здоров'я в цілому існує сиродавлена олія - холодного віджиму, без застосування термічної і хімічної обробки, що містить максимальну кількість вітамінів і корисних жирних кислот. Смаковими якостями таких олій можна тільки позаздрити, а їх поживні властивості не залишать Вас байдужими.
Додавання в раціон харчування сиродавлених олій рекомендується вагітним, дітям, людям похилого віку та взагалі всім тим, хто вирішив всерйоз зайнятися своїм здоров'ям.

Сиродавлена олія - джерело цілющих властивостей (зміцнення імунітету, зниження артеріального тиску, поліпшення роботи серцево-судинної системи) і косметичний антивіковий засіб для шкіри і волосся.