Виробник натуральних продуктів харчування в Україні з 2010 року

 

(096) 837 1000
(050) 130 6525

 

Льон золотий (білий) натуральний

Станьте першими в оцінці цього товару

Насіння золотого (білого) льону - багате джерело клітковини, антиоксидантів і корисних жирів. Насіння містить білок, клітковину і незамінну жирну альфа-ліноленову кислоту, також відому як ALA або Омега-3.


Поживний склад насіння льону може знизити ризик виникнення серцево-судинних захворювань, а також діабету та раку. З цієї причини льон вважають функціональною їжею, яку потрібно вживати для поліпшення здоров'я.

Обліковий номер: Z0100266-1

Доступність: Є в наявності

Ціна від: 30  грн.

* позначені обов'язкові поля

Опис товару

Деталі

Льон - одна з найстаріших культур в світі. Відомо, що він вирощувався в Давньому Єгипті і Китаї. Сьогодні льон є у вигляді насіння, масла і борошна. Він вживається в якості харчового додатка для запобігання діабету, запорів, холестерину, раку та інших захворювань.

З давніх часів до сьогодні вважають, що лляне насіння приносить користь для здоров'я, тому що містить клітковину, жир, білок, а також різні мінерали і вітаміни.

Завдяки такому багатому складу льон впливає на захист організму від діабету, серцево-судинних захворювань і навіть раку. Споживання меленого насіння льону дозволяє поживним речовинам швидше засвоюватися в організмі. Головною перевагою білого льону вважають здатність зниження рівня холестерину і кров'яного тиску, а також захист від радіації.

Лляне насіння багате на жирні кислоти Омега-3. Вчені вважають, що кислоти порушують ріст ракових клітин і запобігають їх розвитку. Льон також містить лігнани, які володіють антиангіогенними властивостями. Вважається, що вміст лігнанів в лляному насінні у 800 разів вище, ніж в інших продуктах. Дослідники припускають, що насіння льону може стати альтернативою морським джерелам Омега-3.

Клітковина, фітостероли і Омега-3 в насінні сприяють покращенню здоров'я серця. Саме лігнани запобігають утворенню серцево-судинних та інших хронічних захворювань. Насіння містить розчинні і нерозчинні волокна, що утворюють гелевидні речовини, які можуть знизити рівень холестерину і глюкози.

Споживати насіння можна окремо, але ми радимо також додавати корисний продукт до різноманітних страв.

Додаткова інформація

Додаткова інформація

Про товар
Білки 20.20 г на 100 г продукту
Жири 31.71 г на 100 г продукту
Вуглеводи 21.67 г на 100 г продукту
Калорійність 509 Ккал на 100 г продукту
Застосування випічка, хлібці, рослинне масло
Тип упаковки Паперовий крафт-пакет або мішок
Термін зберігання (рекомендований) 6 місяців
Вирощено (вироблено) еко-господарство
Країна виробник УкраЇна

Відгуки

Напишіть власний відгук

You're reviewing: Льон золотий (білий) натуральний

Як мені оцінити цей продукт? *

Оцінка:

Статії