Виробник натуральних продуктів харчування в Україні з 2010 року

 

(096) 837 1000
(050) 130 6525

 

Льняна клітковина

Станьте першими в оцінці цього товару

Льняна клітковина — багатофункціональний високоякісний продукт, що володіє рядом корисних властивостей. Клітковина насіння льону широко відома своїм багатим на різні вітаміни та мікроелементи складом. Вона прекрасно підходить для очищення кишечника і запобігання переїдання.
Обліковий номер: P0100105-1

Доступність: Є в наявності

Ціна від: 24  грн.

* позначені обов'язкові поля

Опис товару

Деталі

Клітковина насіння льону є грубою, важко перетравлюваною частиною рослини (переплетіння волокон, що містяться в самому насіння і його оболонці), яка піддається спеціальній обробці. Вона є прекрасним продуктом харчування, здатним забезпечити організм всіма необхідними поживними речовинами. До її складу сходять вітаміни А, група В, К, РР, харчові волокна, слиз, макро- і мікроелементи, а також амінокислоти.

За рахунок такого багатого складу лляна клітковина має оздоровчий і очищаючий ефект на організм. Під час вживання клітковини нормалізується мікрофлора кишечника, мінімізується кількість шкідливих мікроорганізмів і поліпшується загальне самопочуття і здоров'я. Більш того, антиоксидантні властивості даної продукції позитивно впливають на поліпшення діяльності сечостатевої системи і резистентність організму до утворення злоякісних пухлин.

Властивості:

  • насичує організм корисними мікроелементами і вітамінами;
  • запобігає розвитку запальних процесів;
  • покращує роботу травної системи;
  • відновлює і нормалізує водно-сольовий баланс;
  • виводить холестерин;
  • знижує рівень цукру в крові;
  • позбавляє від відчуття голоду.

При всіх позитивних властивостях лляної клітковини рекомендується уникати її надмірного споживання, а то і зовсім виключити її з раціону при таких захворюваннях, як полікістоз, фіброма матки, ендометрит, а також при вагітності та під час годування груддю.

"Щойно зроблено"

Щойно зроблено

Знак "Щойно зроблено" свідчить про те, що рослинна клітковина виробляється в день замовлення. Така клітковина має рекомендований термін зберігання до 12 місяців. Наш товар найсвіжіший — ми виготовляємо його виключно під замовлення і зберігаємо менше доби перед продажем. Така технологія дозволяє максимально зберегти корисні властивості клітковини. Рекомендується застосовувати в кулінарних і лікувально-профілактичних цілях.

Додаткова інформація

Додаткова інформація

Про товар
Білки 33,98 г на 100 г продукту
Жири 9,38 г на 100 г продукту
Вуглеводи 8,63 г на 100 г продукту
Калорійність 298 Ккал на 100 г продукту
Застосування Кулінарія, медицинські цілі
Тип упаковки Паперовий крафт-пакет
Термін зберігання (рекомендований) 6 місяців
Вирощено (вироблено) Власне виробництво
Країна виробник УкраЇна

Відгуки

Напишіть власний відгук

You're reviewing: Льняна клітковина

Як мені оцінити цей продукт? *

Оцінка:

Статії

Вас також можуть зацікавити наступні товари