Виробник натуральних продуктів харчування в Україні з 2010 року

 

(096) 837 1000
(050) 130 6525

 

Горіхи, сухофрукти

16 шт.

товарів на стор.

16 шт.

товарів на стор.

Здорове харчування - це смачно! Сухофрукти та горіхи є важливою складовою раціону, адже мають високу енергетичну цінність та користь. Дієтологи стверджують, що сухофрукти містять більше вітамінів та поживних речовин, ніж свіжі. Через те що фрукти висушені, вони наче консервують в собі користь. Їх вживання особливо необхідне в зимовий час, а саме в період анемії, адже сухофрукти можуть легко поповнити запаси вітамінів на весь день. Сухофрукти містять багато мікроелементів та клітковини. Саме тому вони налагоджують роботу ШКТ, пришвидшують метаболізм і підвищують розумову активність. Сухофрукти досить калорійні, але їх користь значно перевищує шкоду для фігури.

Щоденне вживання ста грамів горіхів наситять організм потрібними речовинами та мікроелементами. В горіхах міститься багато білку, тому вони часто входять в щоденний раціон вегетаріанців. Кедрові та грецькі горіхи, мигдаль і фундук – завжди смачні та свіжі,тож обирайте ваші улюблені. Кожен горіх містить свої, потрібні для організму вітаміни та елементи.
Горіхи можуть врятувати вас від невеликого голоду, та наповнити енергією, якщо немає часу на повноцінний прийом їжі. А ще горіхи мають властивість покращувати роботу мозку та підвищувати настрій.

Із сухофруктів та горіхів вийде чудове поєднання для легкого, але досить калорійного та ситного перекусу.