Виробник натуральних продуктів харчування в Україні з 2010 року

 

(096) 837 1000
(050) 130 6525

 

Мікроферма EasyGreen EGL 55

Станьте першими в оцінці цього товару

Електрична мікроферма EasyGreen EGL 55 створена для пророщування всіх видів зерна і насіння. Працює методом ефективного дозованого розпилення води, що запобігає занадто великому скупченню вологи. Запатентована система насичення киснем дає можливість швидко і легко пророщувати проростки і зелені паростки в домашніх умовах.

Обліковий номер: 0501001
Повідомити про надходження Повідомити про надходження

Доступність: Відсутні на складі

9 720  грн.

Опис товару

Деталі

Електричний пророщувач EasyGreen EGL 55 - сучасний і зручний прилад, призначений для пророщування різних типів зерна і насіння. Стане відмінним доповненням на Вашій кухні для вживання здорової та корисної їжі.

Під час проростання насіння виділяють величезну кількість тепла, що в звичайних умовах призводить до закисання і появи цвілі. Запатентована технологія EasyGreen EGL 55 методом зволоження і збагачення повітря киснем запобігає даним процесам. Відбувається це шляхом природного відводу тепла всередині камери. EasyGreen - відмінний пристрій для тих, хто вживає проростки і зелені паростки щодня, але зіткнувся з проблемою їх пророщування і промивання до 6 раз в день.

Проросле насіння є найбільш корисним серед всіх сирих продуктів, тому що в процесі росту воно знаходиться на піку своєї життєвої сили. Наш організм дуже легко та швидко засвоює поживні речовини з проростків. Це дає можливість отримувати величезну кількість енергії. Проростки володіють також регенерувальною функцією. Це пов'язано з високою концентрацією в них ДНК, білків і необхідних мінералів, які зустрічаються тільки в живих клітинах.

Утворювач вологи, який знаходиться в задній частині пророщувача, з встановленою користувачем періодичністю генерує вологу, збагачену киснем. Таким чином, насіння бере ту кількість вологи, яка необхідна для проростання. Саме така система дає можливість насінню ефективно і швидко проростати, незалежно від того, вологолюбне воно чи ні. Одночасно Ви можете пророщувати люцерну, броколі, сочевицю, соняшник, жито або гречку. Всі зерна будуть проростати швидко.

EasyGreen EGL 55 легко очистити шляхом використання автоматичного дезінфекційного робочого циклу. Завдяки цьому, Ваш пророщувач завжди буде відповідати найвищим санітарним нормам.

Властивості:

 • пророщує всі види зерна і насіння;

 • не вимагає попереднього замочування насіння;

 • має генератор вологи всередині камери;

 • економні витрати води;

 • можливість використання субстрату;

 • автоматична дезінфекційна система очищення;

 • за допомогою 5 маленьких піддонів можна пророщувати одночасно до 5 різних видів насіння;

Комплектація

 • таймер на 24 години;

 • 5 маленьких піддонів;

 • дренажна трубка;

 • висувні дверцята;

 • інструкція англійською мовою;

 • інструкція російською мовою.

Додаткова інформація

Додаткова інформація

Колір зелений
Додаткові властивості автоматичний відвід зайвої вологи, BPA-free матеріали, мийка в посудомийній машині, самоочищення і дезінфекція, автозаповнювання водою
Розміри (В х Ш х Г) 58,42 x 44,45 x 22,22 см
Країна виробник США

Відгуки

Напишіть власний відгук

You're reviewing: Мікроферма EasyGreen EGL 55

Як мені оцінити цей продукт? *

Оцінка:

Статії