Виробник натуральних продуктів харчування в Україні з 2010 року

 

(096) 837 1000
(050) 130 6525

 

Інформація про співпрацю

Информація по співпраці


 

Компанія "Земледар" – динамічно зростаюче  виробниче підприємство, що готове запропонувати широкий асортимент товарів: високої якості зерно і насіння, харчову рослинну олію, жорнове борошно, живі пластівці, рослинну клітковину, шоколадну пасту, гірчицю.

Великі замовники, здійснюючи оптові закупівлі, можуть розраховувати на лояльне ставлення і приємні знижки. Компанія розфасовує товар у власні дизайнерські пакети від 250 грамів до 20 кілограмів. На фірмовій упаковці Земледар розміщена важлива інформація для покупців: найменування, маса, склад, харчова цінність, виробник, дата виготовлення, термін придатності.

Якщо у вас виникли запитання щодо цін, асортименту або побажання, то ви можете надіслати їх на нашу електронну адресу: sales@zemledar.ua

Якщо ви продаєте:

 

Якщо у вас є діючий онлайн-магазин / фізичний магазин або ви тільки плануєте розпочинати свою діяльність і шукаєте надійних виробників натуральних і екологічно чистих продуктів харчування без агрохімії. Тоді не втрачайте таку можливість, співпрацюючи з нами. Ми – динамічно зростаюча компанія  "Земледар" запрошуємо до співпраці у трьох напрямках:

– співробітництво з фізичними / інтернет-магазинами;

– дропшиппінг; 

– дилерська мережа по всій території України.

Чим вигідна співпраця з "Земледар"?

 

– стабільний попит на якісну продукцію; 

– виробляємо продукт найвищої якості;

– вся продукція сертифікована;

– тільки свіжий товар – виготовлення в день замовлення;

– вся сировина вирощена без агрохімії;

– лише позитивні відгуки про нашу продукцію.

Як стати партнером?

 

Надішліть листа з темою «Хочу стати Партнером». Вкажіть, який вид співпраці вас цікавить і залиште посилання на Ваш ресурс на адресу: sales@zemledar.ua. Також можете звернутися за тел.: +38 067 562 2646 (Олена).

Як це працює?

 

У прайс-листі, який ми відправимо Вам на пошту, вказані оптові ціни та рекомендовані роздрібні. Однак відсоток надбавки ви встановлюєте самостійно. Основне правило – вони повинні були не нижче рекомендованих. Відправляємо післяплатою або по повній передоплаті.

УВАГА! Вся продукція виробляється з моменту здійснення замовлення протягом 1-3 днів. Враховуйте це при створенні замовлень!

Якщо ви вирощуєте

 

Якщо у вас є своє фермерське господарство або ділянка землі та ви вирощуєте органічну і натуральну продукцію без застосування агрохімії, то ми із задоволенням розглянемо шляхи співпраці та зможемо вибудувати комфортні партнерські відносини. Ми зацікавлені у всій фермерській продукції, що вирощується на території України.

Якщо ви пишете

 

Якщо ви цікавитеся темою здорового харчування і вам є чим поділитися, ми із задоволенням розмістимо ваші матеріали в інтернет-журналі про здорове харчування "Фрешманія". Ми гарантуємо винагороду у вигляді гонорару або знижки на нашу продукцію.

Звертайтеся за телефоном: +38 050 130 6525 або пишіть на e-mail:info@zemledar.ua

Якщо у вас є ідеї

 

Якщо ви маєте цікаві ідеї або пропозиції, як покращити і розвинути напрямок здорового харчування спільними зусиллями – пишіть на адресу: info@zemledar.ua Будемо раді обговорити можливості їх реалізації.

Наші партнери:

Магазин техніки
для здорового харчування

Сайт, на якому Ви можете
шукати роботу по всьому інтернету

інтернет-журнал
про здорове харчування