Виробник натуральних продуктів харчування в Україні з 2010 року

 

(096) 837 1000
(050) 130 6525

 

Інформація про співпрацю

Информація по співпраціКомпанія "Земледар" – динамічно розвиваюче виробниче підприємство, готове запропонувати широкий асортимент товарів: високої якості зерно і насіння, харчову рослинну олію, жорнове борошно, живі пластівці, рослинну клітковину, шоколодную пасту, гірчицю.

Великі замовники, здійснюючи оптові закупівлі, можуть розраховувати на лояльне ставлення і приємні знижки. Розфасовуємо товар у власні дизайнерські пакети від 250 грам до 20 кілограмів. На фірмовій упаковці Земледар розміщена важлива інформація для покупців: найменування, маса, склад, харчова цінність, виробник, дата виготовлення, термін придатності.

Якщо у вас є питання щодо цін, асортименту або побажання, то ви можете надіслати їх на нашу електронну адресу: sales@zemledar.ua

Якщо ви продаєте ...

У вас є діючий онлайн-магазин / фізичний магазин або ви плануєте тільки стартувати свою діяльність і шукайте надійних виробників натуральних і екологічно чистих продуктів харчування без агрохімії? Тоді не втрачайте таку можливість, співпрацюючи з нами. Ми динамічно розвиваюче виробниче підприємство "Земледар" запрошуємо до співпраці за трьома напрямками:

– співробітництво з фізичними / онлайн магазинами;
– дропшіппінг;
– дилерська мережа по всій території України.

Чим вигідна співпраця з "Земледар" ...

– стабільний попит на якісні продукти харчування;
– виробляємо продукт найвищої якості;
– вся продукція сертифікована;
– тільки свіжий товар. Виготовлення в день замовлення;
– вся сировина вирощена без агрохімії;
– тільки позитивні відгуки про нашу продукцію.

Як стати партнером ...

Надішліть листа з темою «Хочу стати Партнером». Вкажіть який вид співпраці вам цікавий і посилання на Ваш ресурс за адресою: sales@zemledar.ua.Так ж можете звернутися за тел .: +38 067 562 2646 (Олена).

Як це працює...

У прайс-листі, який ми Вам відправимо на пошту вказані оптові ціни і рекомендовані роздрібні. Однак відсоток надбавки ви встановлюєте самі. Основне правило не нижче рекомендованих. Відправляємо післяплатою або по повній передоплаті.

УВАГА! Вся продукція виробляється з моменту вашого замовлення протягом 1-3 днів. Враховуйте це при створенні замовлень!

Якщо ви вирощуєте ...

Якщо у вас є своє фермерське господарство або ділянка землі і ви вирощуєте органічну і натуральну продукцію без застосування агрохімії, то ми із задоволенням розглянемо шляхи співпраці і зможемо вибудувати комфортні бізнез-відносини. Ми зацікавлені у всій фермерській продукції, вирощеної на території України.

Якщо ви пишете ...

Якщо ви цікавитеся темою здорового харчування і вам є чим поділитися, ми із задоволенням розмістимо в інтернет-журналі про здорове харчування "Фрешманія" ваші статті. Ми гарантуємо винагороду у вигляді гонорару або знижки на нашу продукцію.

Звертайтеся за телефоном +38 (050) 130 6525 або e-mail: info@zemledar.ua

Якщо у вас є ідеї ...

Якщо ви маєте гарні ідеї або пропозиції як покращити і розвинути напрямок здорового харчування спільними зусиллями – пишіть на адресу: info@zemledar.ua. Будемо раді обговорити можливості їх реалізації.

Наші партнери:

Магазин техніки
для здорового харчування

Сайт, на якому Ви можете
шукати роботу по всьому інтернету

інтернет-журнал
про здорове харчування