Виробник натуральних продуктів харчування в Україні з 2010 року

 

(096) 837 1000
(050) 130 6525

 

Чай «Ранок срібносяйний», 30 г

Станьте першими в оцінці цього товару

Щоб гарним видався день, його потрібно правильно розпочати. Гарним початком дня може стати чай «Ранок срібносяйний». Його свіжий та легкий смак додасть Вам бадьорості та енергії на увесь день. Усі чотири рослини, які входять до складу чаю, вирощені на грядках фермерського господарства, яким керує Крістіна Лібергер – людина, що цінує натуральність і є прихильником здорового харчування. Господарство знаходиться на Тернопільщині, у селі Потутори.
Обліковий номер: P0032
Only 10 left

Доступність: Є в наявності

72  грн.

Опис товару

Деталі

До складу трав’яного чаю «Ранок срібносяйний» входять чотири рослини: меліса, м’ята, фенхель та аніс.

Меліса – її ще називають лимонна м’ята, лимонна трава, ройовик, роївник, медівка, медова трава, бджолина трава, маточник. Листки, якщо їх потерти, пахнуть лимоном, тому рослину називають лимонною м’ятою чи лимонною травою. До хімічного складу меліси входять ефірна олія, гіркота й дубильні речовини; є в ній і вітамін С. У фармакологічному відношенні ця рослина корисна як вітрогінний, сечогінний, заспокійливий і такий, що поліпшує травлення, засіб. Мелісу вживають також для поліпшення обміну речовин в організмі.

М’яту широко використовують у науковій медицині. Ще ширше її використовують у народній медицині: відомо 26 випадків застосування її при різних хворобах. Крім того, що ця рослина виявляє заспокійливу й регулюючу дію на кишково-шлунковий тракт, вона не менш корисна і як заспокійливий засіб при нервових й серцевих хворобах, як зміцнювальний засіб при занепаді сил.

Фенхель у народній медицині набув досить широкого застосування як збуджувальний, зміцнювальний та відхаркувальний засіб.

Українська народна назва анісу – ганус. У народі часто використовують плоди анісу. Помічено, що його плоди є вітрогінним, відхаркувальним, жарознижувальним, сечогінним та протиспазматичним засобом. Корисні ці плоди й для поліпшення функціональної діяльності шлунка та кишечника.

Збір цих рослин покращить травлення і підбадьорить Вас на увесь день.

Додаткова інформація

Додаткова інформація

Сертифікат Органік стандарт Україна
Термін зберігання (рекомендований) 12 місяців
Вирощено (вироблено) с. Потутори, Тернопільської обл.
Країна виробник Україна

Відгуки

Напишіть власний відгук

You're reviewing: Чай «Ранок срібносяйний», 30 г

Як мені оцінити цей продукт? *

Оцінка:

Статії