Виробник натуральних продуктів харчування в Україні

 

 

(096) 837 1000
(050) 130 6525

 

Земледар

20 груд. 2018
399 0
Опубликовано в Новини
Особливо цілющі рослини й приправи є ніби збирачами всіх тих сил і звуків, що присутні навколо них, також вони є ніби їхніми екстрактами. Насолоджуючись травами, ми також насолоджуємось усією красою літа, силами безкрайого українського неба із Сонцем, Місяцем, зірками й планетами, а також силами родючої української землі. Завдяки специфічній манері, як кожна цілюща рослина переробляє ці сили, своїми специфічними манерами вона діє також на нашу душу й здоров’я.
Читать дальше ›

Земледар

14 груд. 2018
322 0
Опубликовано в Новини
Дорогі наші покупці, компанія “Земледар” вітає Вас з Новим Роком та Різдвом Христовим! Зичимо в Новому Році здоров’я та щастя Вам та Вашій родині! Нехай кожен день буде наповнений щирим сміхом та радістю! Нехай Різдвяні свята принесуть затишок і любов у кожен дім! Щиро бажаємо Божого благословення та світлого Різдва Христового!
Читать дальше ›

Александр Торский

12 жовт. 2018
385 0
Опубликовано в Новини
Дорогі покупці, компанія Земледар® вітає всіх зі святом Покрови Божої Матері! З 13 по 15 жовтня включно і компанія працювати не буде. Замолвення можна зробити на сайті в режимі он-лайн, які будуть запущені у виробництво у вівторок 16-го жовтня. Гарних свят!
Читать дальше ›

Александр Торский

4 вер. 2017
344 0
Опубликовано в Новини
У цьому році, 3 вересня, компанія Земледар прийняла активну участь в колоритному заході, який вже сьомий рік поспіль проходить в місті Івано-Франківську на Площі Ринок. Саме так, мова йде про свято Хліба!
Читать дальше ›

Александр Торский

29 трав. 2015
1428 0
Опубликовано в Новости Новини
Для большей популяризации продукции SANA был создан коммерческий видеоролик, который знакомит Вас с доступной техникой, и поверьте, в устройствах этого производителя действительно есть что-то космическое, ведь она является связующим звеном между природой и Вашим здоровьем! Компания "Земледар" является официальным представителем SANA на территории Украины и мы рады предложить Вам весь ассортимент самой качественной бытовой техники для здорового питания от всемирно известной компании SANA.
Читать дальше ›

5 шт.

на сторінці