Виробник натуральних продуктів харчування в Україні з 2010 року

 

(096) 837 1000
(050) 130 6525

 

Свято Хліба у Івано-Франківську

4.7 754

Було приємно бачити, як наших постійних клієнтів, так і просто жителів міста, які звернули увагу на наш скромний і при цьому душевний стенд. Цікаві питання, позитивні відгуки і найголовніше задоволені та щасливі обличчя городян у всіх сенсах дарували нам енергетичний заряд і давали чітке розуміння, що компанія рухається у правильному напрямку.

 

 

На святі були представлені всі види олій, якими ми займаємося від вирощення насіння і закінчуючи використанням інноваційної технології приготування сиродавленної олії за допомогою надійної німецької техніки.

 

 

Крім масел, на представленому нами стенді, можна було знайти клітковину, борошно і пластівці власного виробництва, а також органічне насіння і зерно.

 

 

Що ж стосується самого заходу, то на ньому ми давали поради щодо різних видів олії, проводили дегустацію та просто розповідали, як про особистий досвід, так і реальні історії наших постійних покупців, які одного разу завітали до нашого магазину і зробили придбання.

 

 

Особливою популярністю користувалися лляна та конопляна олії, хоча інші олії також не були позбавлені уваги.

Компанія “Земледар” дякує всім, хто був в той день з нами і запрошує вас стати частиною нашого теплого, чуйного і здорового світу, де вам завжди допоможуть і підкажуть, який товар принесе вам максимальну користь і зробить ваше життя здоровішим і смачнішим!

 

Александр Торский

4 вер. 2017
754 0
Опубликовано в Новини

Коментарі (0)

Залишити коментар




* Обов'язкові поля