Виробник натуральних продуктів харчування в Україні з 2010 року

 

(096) 837 1000
(050) 130 6525

 

Пророщувачі, аксесуари

13 шт.

товарів на стор.

 • 4 в 1 Набір для випікання формового хліба

  Випікання хліба - приємний та простий процес з неймовірним результатом. В комплекті є усе, що вам знадобиться в процесі створення живого хліба на заквасці - від інгредієнтів до процесу розстоювання й випікання. Для замісу тіста ми підготували нашу сімейну закваску та три види борошна - житнє, спельтове та пшеничне. Грілка потрібна для ефективного розстоювання тіста, а для випікання в наборі є високоякісна форма з жаростійкого скла.

  Детальніше
  520  грн.

 • 4 в 1 Подовий набір для випічки хліба

  Выпекание хлеба - интересный и увлекательный процесс со вкусным результатом. Наш комплект создан для легкого приготовления первого подового хлеба. Вам не нужно ничего искать, в наборе есть все для приготовления самого простого рецепта хлеба - основные ингредиенты, удобная форма из ротанга для расстойки теста и электрогрелка для ускорения этого процесса. Для замеса теста мы подготовили нашу семейную закваску и три вида муки - ржаная, спельтовая и пшеничная.

  Детальніше
  820  грн.

 • Екосумка лляна

  Екосумка – сучасний тренд, що дозволяє зробити невеликий вклад у поліпшення стану навколишньо середовища. Торбинка – зручний та стильний аксесуар, який стане у пригоді при покупках та доповнить ваш образ. Торбинка хорошої якості та міцності легко помістить у собі багато корисних речей. Екосумка натуральна на всі 100%, адже зроблена з льону. Малюнок на тканині – не наклейка, тому він нікуди не зникне після прання. Радимо прати при температурі не більше 30-ти градусів. Пропонуємо вам лімітовану серію, яку можна придбати лише у нас. З екоторбинками «Земледар» ми даруємо вам унікальність та зручність.

   

  Детальніше
  218  грн.

 • Мікроферма EasyGreen EGL 55

  Електрична мікроферма EasyGreen EGL 55 створена для пророщування всіх видів зерна і насіння. Працює методом ефективного дозованого розпилення води, що запобігає занадто великому скупченню вологи. Запатентована система насичення киснем дає можливість швидко і легко пророщувати проростки і зелені паростки в домашніх умовах.

  Детальніше
  9 720  грн.

  Відсутні на складі

 • Набір для пророщування насіння Eschenfelder: 1 банка на 1 л

  Набір для пророщування насіння з 1 баночки на 750 мл і утримувача з нержавіючої сталі від фірми «Eschenfelder». Зручний у використанні і не вимагає особливого догляду. Банка виготовлена з високоякісного скла. Дає можливість щодня отримувати проростки з усіх зерен і насіння.

  Детальніше
  930  грн.

 • Набір для пророщування насіння Eschenfelder: 2 банки на 1000 мл

  Набір для пророщування насіння з двох баночок на 1000 мл і утримувача з нержавіючої сталі від фірми «Eschenfelder». Зручний у використанні і не вимагає особливого догляду. Банка виготовлена з високоякісного скла. Дає можливість щодня отримувати проростки з усіх зерен і насіння.

  Детальніше
  2 150  грн.

 • Набір для пророщування насіння Eschenfelder: 2 банки на 750 мл

  Набір для пророщування насіння з двох баночок на 750 мл і утримувача з нержавіючої сталі від фірми «Eschenfelder». Зручний у використанні і не вимагає особливого догляду. Банка виготовлена з високоякісного скла. Дає можливість щодня отримувати проростки з усіх зерен і насіння.

  Детальніше
  2 030  грн.

 • Подарунковий сертифікат "Земледар"

  Подарунки – чудовий спосіб проявити уважність та турботу. Ми вирішили допомогти вам у виборі корисного та дуже приємного дарунку і створили сертифікати на продукцію «Земледар» на фіксовану вами вартість.

  Детальніше
  грн.

 • Тарілка для крес-салатів Eschenfelder 12 см

  Тарілка від фірми «Eschenfelder» для отримання зелених проростків з крес-салату, розторопші, гречки, амаранту, кунжуту, льону та багатьох інших. У комплект побутового пророщувача входить керамічна тарілка діаметром 12 см і сито з нержавіючої сталі. Зручна у використанні і не вимагає особливого догляду.

  Детальніше
  870  грн.

 • Тарілка для крес-салатів Eschenfelder 16 см

  Тарілка від фірми «Eschenfelder» для отримання зелених проростків з крес-салату, розторопші, гречки, амаранту, кунжуту, льону та багатьох інших. У комплект побутового пророщувача входить керамічна тарілка діаметром 16 см і сито з нержавіючої сталі. Зручна у використанні і не вимагає особливого догляду.

  Детальніше
  1 400  грн.

 • Тарілка для крес-салатів Eschenfelder 21,5 см

  Тарілка від фірми «Eschenfelder» для отримання зелених проростків з крес-салату, розторопші, гречки, амаранту, кунжуту, льону та багатьох інших. У комплект побутового пророщувача входить керамічна тарілка діаметром 21,5 см і сито з нержавіючої сталі. Зручна у використанні і не вимагає особливого догляду.

  Детальніше
  1 740  грн.

 • Тарілка для проростків пшениці Eschenfelder 23 см

  Тарілка від фірми «Eschenfelder» для отримання зелених проростків з крес-салату, розторопші, гречки, амаранту, кунжуту, льону та багатьох інших. У комплект побутового пророщувача входить керамічна тарілка діаметром 23 см і сито з нержавіючої сталі. Зручна у використанні і не вимагає особливого догляду.

  Детальніше
  2 790  грн.

 • Торбинка для пророщування насіння Sprout Bag

  Мішок для пророщування Sprout Bag – винахід одного з популяризаторів здорового харчування Стіва Мейеровіца Спроттмана. Мішок зроблений з натуральної тканини, отриманої з волокон льону і конопель. Виріб можна використовувати багаторазово, воно не втрачає своїх властивостей: гігроскопічність, екологічності. Природна система дренажу запобігає гниттю насіння.

  Детальніше
  360  грн.

  Відсутні на складі

13 шт.

товарів на стор.

Компанія Земледар дбає про ваше здоров’я, й про стан навколишнього середовища. Сьогодні збереження екології є важливим завданням людства. Тож ми не залишаємось осторонь та пропонуємо вам екологічно чисті аксесуари нашого власного виробництва.

 • Еко торбинка – зручний та стильний аксесуар, який знадобиться при покупках та зробить ваш образ довершеним. Торбинка хорошої якості та міцності легко помістить у собі багато корисних речей. Еко сумка – екологічна, адже зроблена з льону.
 • Мішок для пророщування Sprout Bag зроблений з натуральної тканини, отриманої з волокон льону і конопель. Виріб можна використовувати багаторазово, воно не втрачає своїх властивостей: гігроскопічність, екологічності. Завдяки природній системі дренажу насіння не гниє.

 

 Звикайте до здорового способу життя разом з нами!