Виробник натуральних продуктів харчування в Україні з 2010 року

 

(096) 837 1000
(050) 130 6525

 

Абрикосові кісточки

Станьте першими в оцінці цього товару

В дитинстві ми їли абрикоси тільки заради смачного горішка, який ховався у кісточці. Так ось, ядра кісточок насправді дуже корисні, і в своєму маленькому розмірі вміщають велику кількість вітамін та мікроелементів. Дослідження показують, що абрикосові кісточки здатні боротися з раковими клітинами. Продукт багатий на рідкісний вітамін В17, діючою речовиною якого є амигдалін. Він проникає в ракові клітини, знищуючи їх. Але кісточки мають лікувальну дію тільки у маленьких кількостях. Адже ядро містить велику кількість кислоти, яка може зашкодити при надмірному вживанні кісточок абрикоса.


Не варто вживати при індивідуальній непереносимості продукту;
ДУЖЕ ВАЖЛИВО  дотримуватись норми вживання абрикосових кісточок, щоб не отруїтися.


 

Обліковий номер: Z0100028-1

Доступність: Є в наявності

Ціна від: 30  грн.

* позначені обов'язкові поля

Опис товару

Деталі

Кісточки абрикосів - це багате джерело мінералів, які лікують анемію, астму, туберкульоз і бронхіт. Насіння абрикоса можна вживати в сирому вигляді або подрібнювати в порошок для додавання в супи, овочі, каррі, фруктові соки або крупи. Вони також можуть бути обсмажені в олії, яка використовується для заправки салатів, приготування їжі, і лосьйонів для обличчя.

Гіркі абрикосові кісточки містять хімічну речовину під назвою амигдалін, який називають лаетрілом. Амигдалін в організмі людини може виділяти кислоту - ціанід. У той час як ваше тіло може переробляти невеликі кількості ціаніду, більш високі дози можуть завдати вам шкоди. Будьте обережні, адже у 30 кісточках абрикоса міститься досить ціаніду, щоб отруїти дорослого. Таке отруєння може викликати нудоту і блювоту, діарею, запаморочення, слабкість.

Вчені припускають, що нестача вітаміну В17 може призвести до розвитку раку або інших захворювань. Багато науковців стверджують що лаетріл вбиває ракові клітини.

Амигдалін є потужним біоактивним компонентом, який міститься в ядрах абрикоса, у високій концентрації і поєднаний з іншими ефективними ферментами. Структура амигдаліна найбільше нагадує структуру комплексного вітаміну групи В. За поживністю абрикосові кісточки схожі на інші горіхи. Вони багаті на корисні жирами і містять трохи клітковини і заліза.

 

Додаткова інформація

Додаткова інформація

Про товар
Білки 14,1 г на 100 г продукту
Жири 27.7 г на 100 г продукту
Вуглеводи 56.3 г на 100 г продукту
Калорійність 440 Ккал на 100 г продукту
Сорт Субхон
Застосування Кулінарія, медицинські цілі
Тип упаковки Паперовий крафт-пакет або мішок
Термін зберігання (рекомендований) 6 місяців
Вирощено (вироблено) еко-господарство
Країна виробник Узбекистан

 

 

Відгуки

Напишіть власний відгук

You're reviewing: Абрикосові кісточки

Як мені оцінити цей продукт? *

Оцінка:

Статії