Виробник натуральних продуктів харчування в Україні з 2010 року

 

(096) 837 1000
(050) 130 6525

 

Про компанію Земледар™

Про компанію "Земледар"


 

Понад 10 тисяч людей і компаній по всій Україні стали покупцями компанії Земледар®, заснованої в 2010 році. Компанія розпочала свою діяльність з продажу натуральних продуктів харчування.

Тепер Земледар є ​​провідною виробничою компанією на території України по натуральним продуктам харчування. Ми відправляємо кожен день нашим покупцям понад 50-ти посилок з якісними і свіжими продуктами, тим самим популяризуємо культуру здорового харчування.

Продукція нашої компанії: рослинна олія, жорнове борошно, крупи, пластівці і рослинна клітковина виготовляються виключно під замовлення. Кожен співробітник нашої компанії є фахівцем, який відповідально і професійно ставиться до своєї роботи.

Земледар® – це набагато більше, ніж звичайний інтернет-магазин. Ми є виробниками якісних і натуральних продуктів харчування і завдяки багаторічному досвіду роботи на українському ринку ми знаємо, як і чим задовольнити потреби наших покупців. Професійні поради, корисні статті, уважні і чуйні консультанти подбають про те, щоб ви відчували себе максимально комфортно і змогли придбати те, що шукайте.

Компанія здійснює швидку доставку і гарантію якості. Сподіваємося, що Ви зможете відчути себе частиною нашої компанії і відкриєте для себе всі переваги високоякісної продукції та професійної роботи команди Земледар®.

 

Олександр

Засновник / керівник

Олена

Керівник відділу продаж

Микола

Головний інженер

Марія

Менеджер по роботі з дилерами

Іван

Менеджер з логістики

Анастасія

Менеджер по роботі
з роздрібними покупцями