Виробник натуральних продуктів харчування в Україні

 

 

(096) 837 1000
(050) 130 6525

 

Останні покупки наших покупців

 

Новини блогаПереглянути всі

Компанія Земледар не працює з 13 по 15 жовтня!

Александр Торский - 12 жовт. 2018

Свято Хліба у Івано-Франківську

Александр Торский - 4 вер. 2017

Календарь фруктов и овощей в летний сезон

Александр Торский - 10 лип. 2015

Sedona и Excalibur - обзор дегидраторов

Александр Торский - 4 трав. 2015

Пастила - альтернатива конфетам

Валентина Ляшенко - 2 бер. 2015

Супер-еда: Топ-6 самых полезных продуктов

Александр Торский - 31 січ. 2015

Магазин органічних продуктів: здоров'я можна купити

«Хочеш щось зробити добре - зроби це сам». На жаль, в реальному світі слідувати цій фразі відомого кіногероя виходить далеко не завжди - не кожен послідовник здорового харчування в змозі виростити і отримати всі органічні продукти, чистота складу яких так важлива! 
Проте, винаходити велосипед і купувати особисту заміську ферму зовсім не обов'язково: в сучасному магазині натуральних продуктів передбачені товари для всіх потреб прихильників здорового способу життя.

Сиродавлені натуральні олії, екологічно чисті фрукти та овочі, вирощені без застосування хімікатів, цільні необроблені зерна різних злаків, корисні для здоров'я спеції, бездріжджовий хліб, борошно грубого помелу - на прилавках звичайних ринків і супермаркетів знайти все це практично неможливо, а якщо і вдається знайти, то якість і цінова політика далеко не всім бажаючим до душі й кишені.
Багато з цих натуральних продуктів можна виготовити в домашніх умовах, але при нестачі часу або при будь-яких інших несприятливих обставинах варто скористатися простою альтернативою - купити органічні продукти в інтернет-магазині здорового харчування.

У цьому розділі нашого інтернет-магазину ми пропонуємо найсвіжіші і екологічно чисті продукти для трапези найвимогливіших прихильників здорового способу життя. Натуральність, харчову цінність і смакові якості продуктів ми попередньо перевіряємо самі, щоб бути впевненими на всі 100%, що Ви, спробувавши нашу продукцію, будете звертатись до нас не один раз і порадите нас своїм друзям і родичам.